Biz Kimiz ?

Marmaris bölgesinde 1989 yılından beri çiçek, davet, organizasyon, catring ve peyzaj sektörlerinde önde gelen firmalardan biriyiz.

27 yıllık iş tecrübesi ve sektörel duyarlılığı kendisine misyon edinmiş olan TUTKU Çiçek davet, çiçek, organizasyon ve peyzaj dalında siz değerli müşterilerine sektör de yıllarca edindiği tecrübelerini sunmaktadır.

Her daim hedefi “güvenilirlik, kalite ve şıklık” olan ve “müşteri memnuniyeti” ilkesine sadakatle bağlı kalarak “Başarının temeli yenilikleri takip etmektir” sözü ile sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

28 yılı aşkın süredir kendini tekrarlamadan, sürekli yenilenerek, vizyonumuzu gün be gün genişleterek sizlere hizmet veremeye devam ediyoruz. En özel anlarınızı, hayallerinizi süsleyen şekliyle gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz. TUTKU Çiçek ailesi olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hayal gücümüzün sınırlarını zorlamaktan hiç vazgeçmiyoruz.

Kendi bünyemizdeki ekibimiz ve ekipmanlarımızla estetiği renkler ve özel zevklerle birleştirerek, dünyanıza küçük dokunuşlarla fark yaratmaya çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kaliteden, zarafetten ve şıklıktan vazgeçmemesi prensip haline getirdik. TUTKU Çiçek ailesi olarak yapmış olduğumuz işin ciddiyetinin bilinci içerisindeyiz.

TUTKU Çiçek çalışma yelpazesi içerisinde peyzaj proje ve danışmanlık hizmetleri, yapısal ve Bitkisel uygulama çalışmaları, otomatik sulama sistemleri, bahçe bakımı da yer almaktadır.

 

Vizyonumuz

TUTKU Çiçek kurulduğu 1989 yılından bugüne kadar hizmet verdiği ve uygulama yaptığı her işin bir sonraki işler için referans olması düşüncesi ile müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz misyonunu kendine vizyon edinmiştir.

 

Misyonumuz

Profesyonel ekibi ile kaliteli, kalıcı ve hizmet sonrası bakımı en mükemmel şekilde en iyi görüntü kalitesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Kaliteyi temel prensip olarak edinen TUTKU Çiçek hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Anlar Bir Kez Yaşanır. Özel Anlarınızda Buluşmak Dileğiyle…

Saygılarımla Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Düztaşlık…